Specializovaný program pro hotely, školky, domovy pro seniory

Každé ubytovací zařízení, školka a zdravotnické zařízení řeší, jak zamezit znečištění matrací. Problémem není jen běžné znečištění, ale také potřeba chránit matrace před tekutinami a osídlení parazity. V souvislosti s cestováním se v poslední době objevuje stále častěji vyšší výskyt štěnic, k jejichž likvidaci je obvykle nutné zlikvidovat i matrace. Naše chrániče matrací potahující celou matraci díky své maximální ochraně uchovají hodnotu vašeho vybavení.

Nárůst alergií a astmatu vytvořil novou cílovou skupinu, která vyžaduje specifické pobytové podmínky, se kterými si v naší zemi zatím neumíme příliš poradit. Pro tyto zákazníky máme funkční, certifikované lůžkoviny. Vyškolíme vaše zaměstnance tak, aby potřeby alergiků nepovažovali za nepříjemnost, ale příležitost.

Naším řešením je důkladná, bariérová ochrana matrací a polštářů. Jaké výrobky k ochraně matrací ale vybrat? Ještě stále se setkáváme s ochranou matrací z neprodyšných materiálů z PVC a nekvalitního polyuretanu, které sic plní svou funkci, ale pro uživatele jsou nekomfortní.

Čistota lůžka a kvalita spánku jsou velmi důležité pro nezávislá hodnocení reálných zákazníků. Jaké bude hodnocení od hosta, který se v noci zpocený budil na šustícím neprodyšném matracovém chrániči? Nebo jak bude hodnotit host čistotu, když se z matrace, polštáře nebo přikrývky line nevábný odér?

Nabízíme jednoduché řešení: hyperprodyšná prostěradla, polštářové chrániče, matracové chrániče a protiroztočové lůžkoviny, které:

  • šetří čas vynaložený na úklid
  • šetří finanční prostředky vynaložené za praní
  • prodlužují životnost matrací a polštářů
  • chrání před štěnicemi a roztoči
  • umožňují vytvářet podmínky vhodné pro alergiky a astmatiky
  • jsou certifikovány na deklarovanou funkčnost
  • jsou certifikovány systémem OEKO-TEX®
  • pomáhají plnit kritéria klasifikace ubytovacích zařízení dle Hotel Stars 2015 - 2020

Naši odborníci se zkušenostmi v cestovním ruchu vám rádi poradí, jaké produkty jsou vhodné právě pro vaše zařízení. Kontaktujte nás na info@velfont.cz.